Ποιοί Είμαστε

Η ομάδα της Carnelian Dance Association (CDA), έχοντας εξασφαλίσει την συνεργασία με την αναγνωρισμένη παγκόσμιας εμβέλειας πρωτοποριακή Ομοσπονδία WDO,  είναι πλέον στην ευχάριστη θέση να σας καλωσορίσει στην ιστοσελίδα της.

Οι γνώσεις, οι εμπειρίες, το όραμα και η τόλμη κάποιων πρωτοπόρων ιδρυτών της CDA, έφεραν στα Ελληνικά εδάφη τον τίτλο του Παγκόσμιου Επαγγελματικού Πρωταθλήματος. Είναι τιμή μας να είμαστε ως CDA, ο νόμιμος εθνικός εκπρόσωπος της διεθνούς αναγνωρισμένης Ομοσπονδίας WDO στην Ελλάδα, η οποία κατέχει τον ως άνω τίτλο.

Πρεσβεύουμε το δικαίωμα της ελευθερίας στον χορό ώστε να μπορούν οι χορευτές, επαγγελματίες & ερασιτέχνες, είτε ανήκουν σε κάποιον οργανισμό είτε όχι, να χορεύουν παντού, διότι ο χορός είναι πηγή αστείρευτης ενέργειας, δύναμης, χαράς, αισιοδοξίας, πνευματικής και σωματικής υγείας.

Ο χορός είναι η ίδια η ζωή!

OPEN TO THE WORLD OF DANCE!!

Carnelian Dance Association

H Carnelian Dance Association αποτελεί τον Εθνικό εκπρόσωπο της World Dance Organisation (WDO) στην Ελλάδα, η οποία κατέχει τον τίτλο του World Amateur & Professional Championship.

Λεωφ.Πεντέλης 41 και Σισμανογλείου,

15235 Βριλήσσια, Αττικής